Home > Contact
Inloggen op CGK Oud-Beijerland

Nog geen account?

Contactgegevens

Gedachteniskerk

Adm. de Ruyterstraat 1
3262 XB Oud Beijerland
Telefoon: 0186-618155

Predikant:

Dr. J. W. van Pelt
.
.
.
E-mail: Predikant@cgk-obl.nl   (via de scriba)

Scriba:

D. Dorrestijn
Postbus 1423
3260 AK Oud-Beijerland
E-mail: scriba@cgk-obl.nl

Penningmeester:

H. Bruijnis
E-mail: penningmeester@cgk-obl.nl
ANBI gegevens:  Klik hier.

Diaconaat:

Postbus 1423
3260 AK Oud Beijerland

Interne Vertrouwens Personen:

Hanneke van Zellem-Vogel
Email: hannekevanzellem@gmail.com
Jan van Zellem
Email: gjvanzellem@gmail.com
Leen Schuller
Email: leenschuller@gmail.com

Planning & Agenda:

E-mail: agenda@cgk-obl.nl

Beheerder & Verhuur:

Kerkgebouw & zalencentrum ’t Kruispunt
mw. B.J. van Bussel-Keuken
Email: beheerder@cgk-obl.nl
Telefoon: 0186-624841

Beheerder kopij website (Inhoud):

G. Uittenbogaart
E-mail: website@cgk-obl.nl

Website beheerder (Technisch):

W. Uittenbogaart & J. Laurman
E-mail: webmaster@cgk-obl.nl

Gedachteniskerk

 


Grotere kaart weergeven

Contact

  • Admiraal de Ruyterstraat 1
    3262XB Oud-Beijerland
  • 0186 - 618155

Vragen over God?